Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Duo sviečky dekoračné



Dekoračné sviečky v tvare gule olivovo - zelenej farby - 2 ks.


6.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Utorok 16.12.2025
Osobný odber - Zajtra 15.12.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

8 cm Výška 8 cm Priemer
EAN: 14956
Farba: Zelená

2 x Sviečka guľa mix farieb 220g NR542

Darčeky sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

OB

pekna vona

Olga, Banská Bystrica

LP

Krásne kvety, super dostáva

Lucia, Presov 1

MM

Milé a profesionálne vystupovanie slečny/pani pri objednávke, úžasná komunikácia a skvelý prístup kuriéra, ktorý mi ochotne zavolal a podal mi report zo samotného odovzdania zásielky. Veľké ďakujem, kvety.sk

Miroslav, Milpos

DM

Spoločnosť Kvety.sk je neustále pripravená naplniť všetky požiadavky svojich zákazníkov. Ďakujem za Vaše služby.

Dana, Mala Lehota

VD

Objednané v stredu s termínom doručenia na pondelok. Kvety prišli perfektne zabalené a obdarovanú potešili. Možnosť nahratia vlastnej fotky ako pozdrav. Odporúčam 10/10.

Vladimir, Detvianska Huta

PV

Bez problémov.

Peter, Vazec

BD

Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.

Branislav, Dobra Niva

BD

Ďakujeme za nádhernú kyticu. Presne ako na obrázku, nádherná, pekne zabalená. Veľmi, veľmi profesionálne. Sme ohromení. Vieme, kde objednávať kvety, ste tou najlepšou voľbou

Barracuda, Dunajska Luzna

EL

Výborne, kvietky prekonali očakávania

Erin, Lietavska Lucka

MG

Rýchle doručenie (skôr ako očakávané), kytica potešila a bola nádherná.

Miroslav, Galanta

MS

Maximálna spokojnosť ako vždy ️ Ďakujem

Michaela, Stara Lubovna

MT

Top služby.

Martin, Tvrdosin

LK

Rýchle objednanie a veľmi citlivé doručenie prekvapenia. Odporúčam každému!

Livia, Kocovce

MD

Maximálna spokojnosť ako vždy!

Magdalena, Dobra Niva

KO

Velka spokojnost, kytica krasna, dorucenie nacas, avsak jedna vec predsa, chybal kvietok v crepniku, krory bol stale pri predchadzajuich obejdnavkach pribaleny...Nevadi, nabuduce, inak vsetko super ako vzdy

Katarina, Oreske

SK

Donáška kvetov, na ktorú sa dá spoľahnúť. Servis spoločnosi Kvety.sk som využil niekoľkokrát a vždy úplná spokojnosť.

Stanislav, Kysucke Nove Mesto

SL

Krasne kytice, zakazdym sa tazko rozhodujem, ktoru si vybrat. Ozaj velky vyber, rychle dorucenie a objednavka zo zahranicia ziaden problem. Dorucenie vzdy podla planu a bez problemov. Inu web-stranku uz nevyhladavam, automaticky je to kvety.sk Dakujem!

Stanislava, Lucivna

PH

Kvety dorazili, ale od tulipánov by som očakával, že budú nevykvetnute. Takto kytica vydrží sotva pár dní.

Peter, Huncovce

BM

Pekné kvetinky,rýchle doručenie, objednané uz niekoľkokrát...Odporúčam stránku!:)

Barbara, Malacky

JG

Velka spokojnost, kytica bola nadherna a potesila maminu. Ale donaska :-( / kurier bol velmi arogantny... :-(

Judita, Galanta

PP

Veľká spokojnosť, kvety krásne naaranžované (presne ako boli aj na obrázku), venovanie , zabalenie a doručenie bez najmenšieho problému.

Petra, Pstrusa

AD

S doručením a kvetmi som bola spokojná. Kytica prišla čerstvá a bez poškodenia. Ešte som dostala aj darček. ďakujem :)

Andrea, Detvianska Huta

AS

Som veľmi spokojná s vami . Kvety vždy krásne a doručené včas.

Anna, Surany

LV

Dakujem za dorucenie kytice 70 ruzi pre moju mamu k vyrociu. Bol to krasny darcek. Na donasku kvetov od KYTICE.sk sa mozete spolahnut, vyuzila som viackrat. Kvety su vzdy krasne a dorucene vcas. Odporucam.

Lenka, Velke Kozmalovce

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Jozef

Z kytice Smútočná kytica biele chryzantémy a ľalie sa dnes bude tešiť Jozef - Partizánske

Paed.Dr Alena

Z kytice Sweet červené ruže a eukalyptus sa dnes bude tešiť Paed.Dr Alena - Stupava

Kto sa ešte bude tešiť?