Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Lupeňový systém

Kytice by sa nemali darovať len počas výnimočných dní, ale aj v akýkoľvek bežný deň. Len tak, pre potešenie, lebo vám na niekom záleží. A keď už tak spravíte, zaslúžili by ste si dostať kvet aj pre seba. Vytvorili sme preto lupeňový systém, aby sme vám poďakovali aspoň virtuálne. Za každý nákup získate niekoľko lupeňov, ktoré môžete pri ďalšej objednávke použiť namiesto peňazí. Zoznámte sa bližšie s naším lupeňovým systémom.

Čo je lupeňový systém?

Lupene sme vytvorili ako bonusový systém pre všetkých online zákazníkov našich portálov www.kvety.sk a www.kvety.sk/trade.

Lupeňové konto vám vznikne automaticky pri registrácii, čím sa vaša lupeňová záhrada začne rozrastať od prvého nákupu. Nové lupene do nej pribudnú za každú uhradenú objednávku, pričom hodnota 1 lupeňa je stanovená na 0,01 Eur. Informácia o počte lupeňov sa nachádza vedľa názvu každého produktu.

1.

Za každý nákup kytice na
www.kvety.sk získate určený
počet lupeňov. Ich množstvo
nájdete pri názve kytice.

2.

Hodnota
1 lupeňa je 0,01 Eur.

3.

Nazbierané lupene
môžete využiť pri ďalšom
nákupe, vďaka čomu získate
zľavu z ceny tovaru.

Ako celý proces funguje?

Čokoľvek u nás nakúpite, získate za to pár lupeňov. Keď si vyberiete napríklad kyticu v hodnote 29,69 Eur, tak pri jej názve nájdete zobrazený počet lupeňov. Po zaplatení objednávky vám pribudnú na lupeňové konto, v tomto prípade 29 ks nových lupeňov.

Odvtedy sa z vás stane akýsi virtuálny záhradkár. Lupeňové konto však netreba polievať, lupene sa totiž množia ďalšími nákupmi. Históriu ich získavania a použitia si môžete skontrolovať v prehľade vášho osobného konta. Sú zoradené od najnovších po najstaršie a nájdete tam aj ich celkový počet. Zobrazujú sa aj v nákupnom košíku, kde sa dajú využiť ako zľava. Stačí kliknúť na tlačítko „Použiť lupene“ a ich hodnota bude automaticky odpočítaná.

Zásady lupeňového systému

Do lupeňového systému môžu byť zaradení len zákazníci, ktorí sú registrovaní na stránkach spoločnosti Kvety.sk, s.r.o.

Lupene sú priraďované automaticky z riadne vystavených a zaplatených objednávok.

V prípade, že si zákazník bude želať objednávku stornovať, lupene za stornovanú objednávku budú z jeho účtu odpísané.

Získané lupene sú neprenosné na iného zákazníka, platia len pre jeden používateľský účet.

Lupene je možné využiť len ako zľavu na novú objednávku, finančné vyrovnanie nie je v rámci zásad systému prípustné a nie je naň žiadny právny nárok.

Časové obmedzenie na vyčerpanie svojho konta sú 3 roky od poslednej aktivity na používateľskom konte. Po tomto termíne môže spoločnosť nazbierané lupene stornovať bez predchádzajúceho upozornenia používateľa.