Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Robí nám radosť, keď sa prvý nákup mení na opakovaný. Preto chceme spraviť radosť aj my vám. Vytvorili sme vernostný program pre pravidelných zákazníkov, v ktorom môžete získať zľavy až do 60 %.

Vernostný program SANECO sa skladá zo štyroch vernostných skupín: 
NORMAL, PREMIUM, DIAMANT a MYSTIC. 

Každá z vernostných skupín ponúka väčšie a väčšie zľavy. Presun do vyššej vernostnej skupiny je prirodzený a rozhoduje o ňom suma nákupov, ktoré u nás urobíte.

Pri kúpe na predajni sa obrat zaznamenáva pomocou vernostnej karty alebo mobilnej aplikácie. Pri kúpe cez web, telefonicky alebo emailom sledujeme obrat prostredníctvom osobného konta po prihlásení na  www.kvety.sk alebo www.kvety.sk/trade.

Vernostný program SANECO je úplne pre každého. Nerozlišujeme medzi právnymi formami zákazníkov, preto platia rovnaké pravidlá pre všetkých. Vydanie karty je podmienené pravdivým vyplnením údajov v Žiadosti o pridelenie vernostnej karty. V prípade straty vernostnej karty je účtovaný administratívny poplatok vo výške 2,00 Eur za opätovné vydanie karty, pričom vernostná úroveň zostáva zachovaná. Zákazník nakupujúci výlučne cez internetové predajne sa stáva členom vernostného programu SANECO automaticky po zaregistrovaní, pričom mu nemusí byť vydaná vernostná karta.

1. Vstup do vernostného
programu SANECO

Členom SANECO sa stáva:

1.

automaticky každý nový zákazník, ktorý sa zaregistruje na webstránkach spoločnosti Kvety.sk.

2.

zákazník nakupujúci výlučne v kamenných predajniach, ktorý požiada o zaregistrovanie do vernostného programu SANECO, vyplnením a odovzdaním Žiadosti o pridelenie vernostnej karty. Žiadosť sa bude nachádzať v kamenných predajniach spoločnosti Kvety.sk. Svojím podpisom zákazník súhlasí s podmienkami vernostného programu SANECO.

Predajňa:

Kriváň, Kriváň 715.

Členstvo v SANECO programe začína:

1.

zákazník registrovaný cez web: 
- automaticky pri prvej registrácii.

2.

zákazník registrovaný cez Žiadosť o pridelenie vernostnej karty: 
- v deň prvého nákupu.

2. popis vernostného programu
SANECO a výhodyNový člen SANECO programu začína v prvej vernostnej skupine NORMAL. Zaradením do vernostnej skupiny, zákazník získava benefity, ktoré mu daná skupina umožňuje využívať počas kontrolného obdobia. Kontrolné obdobie predstavuje posledných 365 dní a začína plynúť v deň začiatku členstva v SANECO (resp. v deň prvého nákupu). O zaradení do vernostnej skupiny rozhoduje výška Vášho dosiahnutého obratu za 365 dní spätne. Vzostup alebo zostup v rámci vernostných skupín je automatický na základe realizovaného obratu za posledných 365 dní spätne.

Výška obratov pre jednotlivé vernostné skupiny:

ZĽAVA


MYSTIC
Obrat od 10 001 €


DIAMANT
Obrat od 1001€ do 10 000€


PREMIUM
Obrat od 51€ do 1000€


NORMAL
Obrat do 50€

Ako funguje
SANECO v praxi?


Zákazník zrealizuje prvý nákup 1.8.2020 v hodnote napr. 40 Eur a je automaticky zaradený do prvej vernostnej skupiny NORMAL. Dňa 15.8.2020 zákazník uskutoční ďalší nákup v hodnote 30 Eur. Nákupom realizovaným dňa 15.8.2020 zákazník prekročil obrat v hodnote 50 Eur a automaticky je preradený do vyššej vernostnej skupiny PREMIUM. Vernostná skupina PREMIUM zákazníkovi ponúka zľavy až do 4 % na všetky produkty na stránke www.kvety.skwww.kvety.sk/trade
V prípade, že zákazník bude realizovať ďalšie nákupy a prekročí obrat 1000 Eur, automaticky bude zaradený do vyššej vernostnej skupiny DIAMANT, kde získava zľavy až do výšky 20 %. Avšak v prípade, že zákazník realizoval posledný nákup 15.8.2020 a ďalší nákup bude realizovať až 10.8.2021 jeho vernostná skupina bude automaticky znížená na úroveň NORMAL, pretože hodnota jeho obratu za 365 dní spätne bola 30 Eur.

Rada na záver

Potešiť Vašich blízkych kvetinovým darčekom nielen počas sviatkov ako je Valentín, MDŽ, Deň matiek, Deň Otcov, Deň rodičov, či Vianoc môžete na www.kvety.sk. Radosť sami sebe môžete urobiť na www.kvety.sk/trade, kde si môžete vybrať z množstva doplnkov a dekorácií do Vašich domovov alebo na našich prevádzkach. Pravidelné nákupy Vám zaručia atraktívne zľavy počas celého kontrolného obdobia. Čím vernejšie, tým lacnejšie.

Zrušenie členstva v
programe SANECO

Zľavy, ktoré poskytuje vernostný program SANECO, nie sú právne vymožiteľné a spoločnosť Kvety.sk si vyhradzuje právo ukončiť členstvo vo vernostnom programe a poskytovanie zliav bez udania dôvodu. Svojím podpisom potvrdzujem, že uvedené údaje sú správne a súčasne dávam svoj časovo neobmedzený písomný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, najmä osobných údajov týkajúcich sa mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu a kontaktných údajov ako sú napr. telefónne číslo, emailová adresa a pod. Svojím podpisom sa tiež zaväzujem, že vernostnú kartu budem používať výhradne sám bez poskytovania tretím osobám a akceptujem podmienky vernostného programu SANECO. V tom prípade bude automaticky priradený do vernostnej skupiny Normal).

Zo strany zákazníka je možné zrušiť členstvo vo vernostnom programe SANECO na základe písomnej žiadosti o zrušenie členstva zaslanej emailom na info@kvety.sk. Po spracovaní žiadosti bude členstvo ukončené a zákazník bude informovaný emailom.