Adriana Stefanková
Prekrásne voňavé kytice od Kvety.sk a ich rýchle doručenie priniesli veľa radosti našim poslucháčom. Ďakujem za výbornú spoluprácu.
Sales manager Media RTVS
Adriana Stefanková

Ing. Karolína Bobríková
Vždy krásne kvety, ktoré jednoducho prekonávajú očakávania.
Marketing manager FARMOVE
Ing. Karolína Bobríková

Sylvia Artzová
Kvety.sk sme oslovili s netradičným nápadom vytvoriť kytice s cumlíkmi BIBS. Úplne nás nadchol ochotný, kreatívny a mimoriadne ľudský prístup zamestnancov aj pána majiteľa. Výsledkom boli nádherné originálne kytice a dojatie blogeriek, ktorým sme kytice poslali.
Brand manager BIBS_SK_CZ
Sylvia Artzová

Naty Žúreková Štefková
Vždy krásne zabalené, čerstvé, nádherné a s dokonalou vôňou. Pre mňa vždy krásny darček. Ďakujem kvety.sk za radosť, ktorú v kvetoch rozdávate.
TOP 5 Sowa 2021, Blogger roka 2018, Certifikovaný Majster pekár
Naty Žúreková Štefková

Alenka Žiaková
Veľmi sa teším úspešným partnerským spoluprácam, ktoré s Kvety.sk tvoríme, oceňujú ich aj naši fanúšikovia aj influenceri s ktorými spolupracujeme
Head of Media and Partnerships Powerlogy
Alenka Žiaková

Ing. Peter Kindel
Za kvety.sk stoja úžasní ľudia, kvety sú vždy nádherné, krajšie ako na fotkách... Odporúčam.
CEO FARMOVE
Ing. Peter Kindel

Karina a Martin
Kvety.sk som oslovil, keď som hľadal spoločnosť, ktorá by pripravila vysnívanú svadobnú kyticu pre moju Karinku. Im sa to podarilo. Neskôr sme sa rozhodli spolupracovať dlhodobo, a veľmi sa z tejto spolupráce tešíme. Sme spokojní so službami, aj ochotou zamestnancov... veď ktorú ženu by nepotešila kytica len tak hocikedy? :)
whywetravelsk.com
Karina a Martin

Denisa Badalová
Na vzdialenosti nezáleží. Potešiť svojich blízkych môžete aj vďaka firme Kvety.sk. Veľmi pekne ďakujem za ich skvelý prístup a nádherné kvety, ktoré mojim blízkym vždy vyčaria úsmev na tvári.
Social Media Manager
Denisa Badalová

Juraj Kundrata
Víno a kvety – dar, ktorý prináša lásku, vôňu a nikdy nesklame.
Obchodný riaditeľ Wineplanet.sk
Juraj Kundrata

Michaela Spodniaková
Tie najkrajšie kvety počas celého roka, rýchle doručenie a milí ľudia - to všetko sa skrýva za Kvety.sk. Ďakujem, že mi doma pravidelne dotvárate atmosféru voňavou kytičkou.
Blogerka a fotografka
Michaela Spodniaková