Špecifikácia
40 cm Výška 12 cm PriemerAdventný veniec je krásny, ale v ponuke bol s červenými sviečkami so zlatým prachom. Tak to bolo aj v názve "ADVENTNÝ VENIEC ZO ŽIVEJ ČAČINY ČERVENÉ SVIEČKY" . Priložené sviečky sú však bordové, teda tmavé a tým veniec stratil šmrnc. Je smutný. Preto dávam len 4*. Doprava a kuriér všetko v poriadku. Ďakujem
Darina, Trencin
Bezproblémová platba, rýchle doručenie, krásne kvety, fajné jahody v čokoláde. Prekvapenie sa vydarilo! Ďakujem!
Natalia, Huncovce
Maximalna spoľahlivosť
Zlata, Senica
Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.
Branislav, Dobra Niva
Objednávala som kyticu s venovaním z kvety.sk prvý krát a som spokojná. Kytica došla na druhý deň a vydržala vyše týždňa :)
Lucia, Sasova
Veľká spokojnosť. Nakoľko žijem v zahraničí, teší ma, že môžem prekvapiť mojich blízkych .
Dominika, Kosice 22
Very professional service, great communication, and overall an excellent experience. The flowers were exactly what was expected, colorful, fresh and simply beautiful. Will recommend your service.
Dagmar, Pstrusa
Som nadmieru spokojná, kytice došli vždy prekrásne, zodpovedali obrázku a vydržia veľmi dlho. Naozaj doporučujem
Zuzana, Stara Lubovna
Krásne, krajšie ako v ponuke.
Oľga, Machalovce
Dobrý výber, jednoduché objednanie, rýchle dodanie.
Katarina, Dubnica Nad Vahom
Dakujem krasne za donasku nadhernych kvetov pre moju maminku k jej narodeninam. Od dojatia sa rozplakala. Vase sluzby su uzasne,dakujem ze ste
Emilia, Levoca
Krásne ,voňavé a potešili kytice nielen mňa ale aj moju dcéru . Nádhera ...Ďakujeme pekne.
Maria, Novacany
Nadherne a vonave
Ga, Snina
Ďakujem veľmi pekne, opäť 100% spokojnosť
Renata, Chrenova
Nádherna! Urobila mamine veľkú radosť. Ďakujem
ľubomíra, Horna Trnavka
Veľmi neprehľadná stránka a chaotické hľadanie Po dopatrani sa k produktu ale všetko tip top. Kvietky prišli precízne zabalené v deň ktorý som si sama zvolila bez pokolenia omeškania komplikácií
Dorota, Presov 1
Vrelo odporúčam !
Mária, Bratislava 4
Všetko prebehlo bez problémov, kvety boli čerstvé. Takže spokojnosť. :)
Tomáš, Tvrdosin
Kvety prišiel bohužiaľ o deň a pol pozdejšie inak spokojnosť.
Vladimír, Martin
Krásna kytica k narodeninám za dobrú cenu. Bola som veľmi milo prekvapená. Dokonca ešte aj s kvetom v kvetináči zadarmo. Blahoželanie pekne vytlačené ako otváracia karta, presne podľa mojej predlohy. Objednávala som v piatok, chcela som ju na pondelok. Najbližší možný termín bol na utorok, trošku škoda, že to nejde skôr. Kuriér ju doručil v utorok večer o 18.30 hod. Bolo mi ho ľúto, že tak neskoro ešte rozváža. Z mojej strany 100 % odporúčanie.
Maria, Rimavska Sobota
Kvety čerstvé, krásne zabalené, darček tak isto úžasný. Veľká spokojnosť ďakujem ešte raz.
Eva, Bratislava 4
Dobrý deň, ďakujem vám veľmi pekne, s vašou donáškou kvetov na kvety.sk sme veeelmi spokojní,kvety sú krásne, čerstvé,objednávka bola vybavená rýchlo a ľahko .Môžem len odporučiť,.Určite vaše služby využijeme aj v budúcnosti.
Lenka, Kosice 13
Všetko super, ďakujem
Monika, Dolny Kubin
Som rada že existuje aj táto služba donášky, nie vždy vieme darovať kvety osobne. Mamina bola prekvapená a potešená. Kvety s prosečkom došli v poriadku a včas.
Aneta, Vajnory

Z kytice Sweet biele a ružové ruže s eukalyptom sa dnes bude tešiť Diana - Predajná

Z kytice Kytica eukalyptus In eterno krémová hortenzia sa dnes bude tešiť Hana - Nitra