Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Socha Dievča sediace s knihou LED



Socha dievčaťa s knihou a LED osvetlením. Rozmery sochy: 26.5 cm x 20.5 cm x 46.5 cm.


44.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Pondelok 30.06.2025
Osobný odber - Zajtra 28.06.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

46 cm Výška 25 cm Priemer
EAN: 47092
Farba: Sivá
Príležitosti: Dušičky / Na pohreb / Hrob
Dostupnosť: Skladom

Dekorácie sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk


Recenzie

PL

Odporúčam jednoznačne expresne doručenie a kvety nádherné čerstvé, krásne zabalené. Ďakujem

Paulína, Leopoldov

ZL

Som nadšená z tejto možnosti potešiť niekoho, s kým sa v tejto ťažkej dobe nemôžem stretnúť a som šťastná, že aj mňa samú mohli moje kamarátky potešiť prostredníctvom vašej donáškovej služby. Máte krásny výber darov aj balenia a doplnkov! Vďaka vám môžeme dať našim blízkym najavo, že na nich myslíme!

Zuzana, Liptovsky Hradok

JN

SUPER :) Opäť ste nesklamali, kytica sa veeeľmi páčila (...a tí ostatní len tíško závideli, hihi). Len tak ďalej. Ďalšia nádherná kytica z Vášho širokého portfólia. Ďakujem.

Jaromír, Nove Zamky

AP

Rychle a lahke objednanie. Kvety prisli rovnake a cerstve ake boli zobrazene na fotke. Rychle a bezproblemove dorucenie. Odporucam na 100% .

Alexandra, Poprad

KZ

Dobrý deň, objednal som si 50 ruží, prišlo 48...

Kristian, Zeleziarne

CG

Krasne potešenie k meninam z berlina do vranova .super servis ďakujem.

Christian, Gemerska Horka

KD

Už sme túto službu využili viac krát a vždy sme boli spokojní Ďakujeme

Klaudia, Dunajska Streda

IP

Vyuzivam Vase sluzby, som mazimalne spokojna, kyticky vzdy potesia aj mna aj obdarovanych.

Ing., Petrovany

AH

Skvelá firma, krásne darčeky a ešte krajšie kvety :)

Andrea, Hudcovce

AK

Dakujem velmi pekne za dorucenie darceka aj s prekvapenim, velmi som spokojna, aj obdarovana osoba.Vdaka ze ste.

Anna, Kriváň

AS

Rychle vybavenie aj dorucenie. Kvalitny tovar. Spokojnost.

Agnesa, Sasova

JL

Včera bola doručená krásna kytica k narodeninám pre moju dobrú kamarátku Ludmilku.Ďakujem vám prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Janka, Lucenec

PZ

Všetko super, často od vás objednávam.

Peter, Ziar Nad Hronom

IK

Kvetinky .ruze mi prisli v poriadku.Som velmi spokojna.Velmi Vam vsetkym chcem podakovat za nadherne kvetiny a tu radost ,precitenie pri rozbaleni zasielky, aku clovek zazije pri velkych kyticiach ruzi.Z celeho srdca Vam dakujem.

Iveta, Kosice 22

AH

Elite farebné ruže - Veľká spokojnosť, kytica potešila. Objednávku som zadávala po 16tej a doručenie bolo v nasledujúci deň už pred 9tou. Perfektné. Osvedčený obchodník, nakupujem pravidelne, odporúčam ;-)

Alica, Horne Oresany

DS

S touto službou som veľmi spokojná. Odporúčam.

Dominika, Stupava

MT

Veliká spokojnosť...ruže prišli nepoškodené a krásne...ďakujem aj 123 kurier :)

Martin, Trencin

IL

Perfektná služba, kytica nádherná, doporučujem

Ing., Lehota Nad Rimavicov

MM

kvety.sk vyuzivam dlhodobo, je velky vyber kytic. su krasne. Pocet kvetov sa da prisposobit. Treba si vsak dat pozor ak maju byt kvety dorucene v pondelok tak je na nich vidiet ze boli balene v piatok a dva dni zatvorene v krabici :/ Navrh na zlepsenie: - Doporucoval by som dodavatelovi nejak vyriesit aby kvety boli cerstve. nie vzdy sa to da nacasovat na iny den (ako napr MDZ 2021), preto davam o jednu hvizdicku menej. - Spustit dorucovanie aj cez vikend - ponukat aj male kyticky napr. 3-5 kvetov pre male slecny Inak som so sluzbou spokojny

Martin, Milpos

PZ

bol som veľmi spokojný s termínom aj dodávkou tovaru, ďakujem

Peter, Zakovce

JB

Krásna, dakujeme

Jana, Bratislava

DP

Vynikajúca služba nielen v týchto časoch!

Dugy, Piestany

JD

Službu kvety.sk som využila viac krát. Bola som maximálne spokojná z kvalitou kytíc sú krásne naaranžované, čerstvé. Spokojnosť po každej stránke. Určite budem využívať aj naďalej. Kvety som cez túto spoločnosť viac krát dostala aj posielala. Zatiaľ som bola vždy spokojná...

Janka, Dubrava

AP

siroky sortiment, rychle vybavenie objednavky a dodanie. maximalna spokojnost

Anna, Pezinok

>
<


Komu sme dnes spravili radosť?

Mária

Z kytice Sweet biele ruže a cortaderia sa dnes bude tešiť Mária - Prešov

Katarína

Z kytice Grande ruže Lady Margaret červené sa dnes bude tešiť Katarína - Malacky

Kto sa ešte bude tešiť?