Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

In eterno biele srdce "L" biele ruže a žltá hortenzia



In eterno biele preparované ruže v kombinácii s hortenziou vo flower boxe tvaru srdca. Vhodný darček k sviatku, alebo len tak pre potešenie. ... Viac


Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku


 

Popis

Luxusné kvety značky In Eterno vďaka špeciálnej úprave nikdy nezvädnú, nepotrebujú vodu a majú veľmi dlhú životnosť. In Eterno kvety sú vytvárané procesom umiestnenia živých kvetov do prostredia konzervačného roztoku, ktorý však nijako neovplyvňuje vlastnosti kvetov. Tie ostanú krásne farebné, doslova ako živé a budú Vám robiť radosť dlhú dobu.

Špecifikácia

12 cm Výška 25 cm Priemer
EAN: 11018
Kvety: Ruže
Štýl väzby: Ikebany / Aranžmány
Materiál: Stabilizované
Farba: Žltá
Príležitosti: Z lásky / Narodeniny
Určenie: Žena / Mama / Babka
Dostupnosť: Skladom

Recenzie

IJ

Musím povedať, že v tomto prípade fotka nezodpovedá skutočnosti. Je oveľa krajšia, sýte farby, dokonalé!

Ivana, Jablonové

RC

Tuším asi trikrát som využívala služby kvetinárstva a nesmierne si pochvalujem kvalitu výrobkov, komunikáciu obchodu a doručenie. Nemám potrebu meniť firmu, som veľmi spokojná a aj moja mama, ktorá vždy dostane krásne kytice a darčeky na narodeniny.

Renata, Chrenova

JO

Kvety sú krásne avšak to že boli počas víkendu v preprave im veľmi nepomohlo.

Ján, Oreske

RZ

Vsetko promptne vybavene k uplnej spokojnosti. Odorucam a dakujem.

Renáta, Zelovce

MM

Krasna kytica, rychle dodanie

Maria, Macov

ND

Táto firma opäť nesklamala. Objednala som už 2-hý krat a isto nie posledný krát. Objednávka prebehla bez akýchkoľvek problémov. Doručenie bolo presne v stanovený deň, tovar a kvety v skvelej kvalite. Veľmi milé je aj priloženie extra darčeka v podobe kvetinky v črepníku, a možnosť personalizácie venovania.

Natalia, Dubrava

RS

Gorgeous products, absolutely no problem ordering from abroad, awesome service, definitely will keep ordering from this company.

Robo, Sasova

BD

Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.

Branislav, Dobra Niva

GB

Uplne perfektne, velmi jednoduchy proces, bezchybne dorucenie a aj kvety boli krasne. Urcite odporucam:)

Gabriela, Bratislava 4

MB

Kvety veľmi potešili boli krásne zabalené a boli nádherne , vysoká spokojnosť , vrele odporúčam

Milada, Bystrany

JO

Nadherna kytica,donaska nacas,slzicky dojatia. Spokojnost nadovsetko. 100% odporucam.Dakujem velmi pekne.

Jaroslava, Okolicne

MB

Kvety prisli naozaj nadherne este krajsie ako na obrazku, na kolko mam uz skusenosti s firmou kvety.sk tak mozem ich len odporucat. Velmi pekne dakujem za kvietky.

Martina, Banska Bela

PB

Kytica bola fakt super bol som s nou nad mieru spokojný a profesionálne zabalená.Tak isto aj moja polovička sa potešila. Môžem len odporučiť a určite ešte budeme objednávať. Veľké Ďakujem.

Patrik, Banska Bela

JN

Dodávku kytíc som už využila niekoľkokrát a vždy som bola maximálne spokojná , taktiež aj obdarovani členovia mojej rodiny. Určite budem túto možnosť využívať aj v budúcnosti, keď nemôžem byť s nimi osobne.

Janka, Nalepkovo

BV

Krásna kytica, krásne balenie.

Bibiána, Velke Kapusany

MH

Konečne!!! Kvetinarstvo na vysokej urovni tie kvety su bombove. Budem od vas kupovat do konca svojho zivota :)

Matúš, Hostie

NK

Obrovský výber kvetov a súvisiaceho tovaru, veľmi ústretový personál

Norbert, Kocovce

MB

Nekonečný výber nielen kvetov, ale aj všetkého okolo kvetov a kopec iných vecí aj do záhrady aj na aranžovanie. Zaujímavý vernostný program zo zľavami na nákup aj 30%. Dostupnosť je výborná, hneď pri zjazde z diaľnice na Kriváň. Odporúčam navštíviť, ak chcete nájsť všetko pod jednou strechou

Martin, Banska Bystrica 11

MR

Beautiful roses,thank you!!!

Miriam, Ruzomberok

OL

Ďakujem za krásnu kyticu z tulipánov

Olinka, Lozorno

JM

Spokojnosť

Jakub, Mala Lehota

JV

Príjemné prostredie

Jano, Velky Kyr

AL

Som moc spokojná. Budem objednávať aj naďalej. Veľa úspechov vo vašej práci.

Alena, Lieskovec

MS

Skvelý výber, rýchle doručenie, u mňa voľba č.1 na doručenie kvetov

Michal, Sasova

>
<


Farebné varianty

Komu sme dnes spravili radosť?

Anita

Z kytice Kytica Letana 42 sa dnes bude tešiť Anita - Žilina

Sandra

Z kytice Kvetinová taška Kytica Letana 42 a dezert Lindor sa dnes bude tešiť Sandra - Lučenec

Kto sa ešte bude tešiť?



Kvetinové menu