Doručenie bez obmedzení v SR
 

#PosliKvetyDarujObjatie

Pošli kyticu a daruj objatie aj počas karantény

Doručujeme bez obmedzení v pracovné dni v celej SR

Marec tohto roku priniesol významné zmeny do všetkých oblastí. Pandémia pod názvom COVID-19 ovplyvnila celý svet a každého jedného z nás. Ekonomiky mnohých krajín čelia spomaleniu a blížiacej sa recesii. Kríza výrazne zasiahla aj kvetinový biznis od producentov až po predajcov. Dopyt po kvetoch v poslednom období úplne skolaboval, pretože sa narušili distribučné reťazce a zaviedla sa karanténa.

Z dôvodu prichádzajúcej recesie ľudia sústreďujú svoju pozornosť len na nákup nevyhnutných tovarov, ako sú potraviny, lieky či drogéria. Klesajúci dopyt po kvetoch spôsobuje každodenné vyhadzovanie miliónov kusov kvetov na celom svete. Producenti po dopestovaní tieto kvety ani neponúkajú na predaj a rovno ich vyhadzujú do kompostu, pretože ich nikto nechce kupovať.

Spoločným úsilím si môžeme navzájom pomôcť. Pošlite kyticu ako darček pre Vašich blízkych, priateľov, či známych, s ktorými nemôžete byť v kontakte kvôli karanténe. Prekvapte ich kvetinovým darčekom, vyčarujte im radosť na tvárach, spríjemnite samotu počas karantény a rovnako pomôžete producentom kvetov na celom svete, aby prežili. Svojou malou kvapkou môžeme prispieť k tomu, aby sme si navzájom pomohli prežiť tieto náročné časy.

Ďakujeme.