Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

NOVÉ Mandarínka v plastovom obale



Mandarínka v črepníku je skvelou voľbou pre pestovateľov, ktorí hľadajú exotickú rastlinu do svojho domova. Tento stromček si vyžaduje slnečné a teplé prostredie, dostatočnú zálievku a pravidelnú výživu, aby sa mu darilo. Je ideálny na pestovanie v interiéroch alebo na balkónoch, kde sa mu darí najlepšie pri teplotách nad 15°C.


45.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Streda 02.04.2025
Osobný odber - Zajtra 01.04.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

75 cm Výška 23 cm Priemer
EAN: 55562
Materiál: Črepníkové
Farba: Oranžová
Príležitosti: Z lásky / Výročie
Určenie: Žena / Muž / Mama / Otec / Dedko / Babka
Dostupnosť: Skladom

1 x Citron, mandarinka, Kumquat crep
1 x Kvetinac tulipan 22cm zlty

Črepníkové kvety sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

VP

Objednane a zaplatene vecer a na druhy den rano dorucene! Perfektne Dakujem

Valeria, Parchovany

LL

Kytica presne zodpoveda fotografiam uvedenym na stranke a darovanej osobe urobila nesmiernu radost.

Lenka, Lubotice

IH

Prvý krát som využila tieto služby, donášky kytice. Donáška bola presne na dohodnuté miesto v dohodnutom čase a aj kvalite. Čo ma najviac milo prekvapilo, bola primeraná cena ku kvalite tovaru a poskytovanej službe. Určite uvedenú službu využijem aj v budúcnosti.

Ingrid, Humenne

LM

Vlmi ochtny a vsetko klaplo na 100%

Laco, Margecany

PB

Maximálna spokojnosť s jednaním, aj s kvalitou tovaru

Peter, Banska Bystrica 5

GC

Výborne, ako vždy!

Gabriela, Chrenova

RL

Krásna kytica, maximálna spokojnosť

Renata, Lucivna

IH

Doručenie perfektné, kytica nádherná

Ingrid, Hostie

JP

Ďakujem

Jarmila, Podturen

ZS

super, vybavene a dorucene vcas a zo dokonca cez vikend, spokojnost 10 z 10

Zuzana, Sahy

LO

Krasne kytice a velky vyber. Super dohoda, vsetko pripravene podla objednavky a vyzdvihnute par hodin po objednani a vydajne miesto dobre oznacene priamo v meste, len na google mapach este nemaju tie cesty a stavby zadane, takze to bolo tazsie ale vdaka miestnemu znaceniu v pohode vsetko. Vrelo odporucam a dakujem za super sluzbu. Nech sa dari.

Lukáš, Ohrady

LZ

Kvety dakujem za vase sluzby Vzdy 100% spokojnost.

Lucia, Zemianske Kostolany

MK

Kvet sú zakaždým krásne, čerstvé. Avšak pri poslednej objednávke som bola trochu sklamaná kvôli venovaniu. Dala som kvalitnú fotku a venovanie prišlo v zlej kvalite také zrnité. Inak všetko super. Som spokojná.

Marcelka, Kosice 1

AL

užasné kvety potešia všetkých , dnes moju kamošku "k jej 50 nar ", ked sa nevieme stretnut -je to najviac- poslat kvety KTORE ROZPLAču "

Anna, Lucenec

RL

Všetko ok ako bolo písané na čas doručené spokojnost s kyticou

Robert, Lubochna

MZ

Velmi prijemny a pristelsky a ochotny Personal Kvety.sk v spolupraci s 123 Kurier a Komunikaciou do poslednej Chvile velmi zodpovedne a spolahlivo. Mozem len odporucit a osobne do Buducna vyuzijem znova.

Matej, Zilina

KM

Chcem vyjadriť obrovské poďakovanie za zaslanie zásielky. Nakoľko som objednávala veniec na pohreb mojej milovanej babičky, veľmi mi záležalo na tom, ako bude veniec vyzerať. Mimoriadne ma potešilo aj bezplatné pripnutie stuhy s odkazom pre nebohú. Keď som rozbalila krabicu, vyšla mi zároveň slza ako krásne ste vybavili pre moju zosnulú babičku veniec..ďakujem, vážim si Vašu ochotu a prácu. Obrátim sa na Vás aj nabudúce a verím že už pri nie smútočnej požiadavke..

Klaudia, Modra

EG

Nakoľko som si zo zdravotných dôvodov nemohla ísť osobne uctiť pamiatku úmrtia mojej mamy, využila som túto službu. Mrzí ma len, že mi nevedeli pri telefonickej komunikácii poradiť s dodatočným objednaním kahancov k smútočnému vencu. Ponuku tohto tovaru som našla až po zaplatení objednávky. Chválim však za pomoc s platbou z dôvodu zlyhania servera, ako aj za rýchle dodanie tovaru. Veniec je vraj nádherný, ako na obrázku, aj stuha s nápisom podľa želania, darček (hortenzia) potešil. Musím spomenúť ďalšiu skúsenosť s touto firmou, a to aj ako prijímateľ úžasnej kytice od syna ku Dňu matiek. Kytica bola z rôznofarebných kvetov, ktoré postupne rozkvitali a tešili ma viac ako týždeň. Túto službu odporúčam aj z dôvodu, že kvalita tovaru naozaj zodpovedá cene. Ďakujem, určite túto službu v prípade potreby s dôverou využijem znovu. Eva S. z B.Bystrice

Eva, Gbelany

BR

Rýchle doručenie, neporovnateľná cena s kamenným kvetinarstvom na celom SK.

Before, Rozhanovce

BB

Veľký výber tovaru, donáška 100%. Vodič veľmi milý, kvety nádherné. 10/10 , vždycky odtiaľto rada objednávam

Barbora, Bela Nad Cirochou

IL

Veľká vďaka .Max.spokojnost

Ing., Leopoldov

PS

Veľká spokojnosť, krásne zabalene, kvety ako čerstvé. Určite využijem aj nabudúce!

Peter, Sturovo

PB

Maximálna spokojnosť, prekrásna kytička, ktorá vyčarila úsmev a slzy šťastia. Dokonca aj kuriér zablahoželal.

Patrik, Bratislava 5

IR

Delivery even to Prague, quick and without any problem. ALso flower selection in both eshop and final delivery was very nice.

Ivan, Rimavska Sobota

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Lubomira

Z kytice Smútočná kytica biele chryzantémy sa dnes bude tešiť Lubomira - LEOPOLDOV

Lenka

Z kytice Perla červené ruže a eukalyptus mix sa dnes bude tešiť Lenka - Mladá Boleslav - Bezděčín

Kto sa ešte bude tešiť?