Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

FLOLIVERY Sweet červené ruže leucadendron Valentín



Štýlová kytica z červených ruží, doplnená dekoračnou zeleňou, stuhou a ozdobným papierom. Pre potešenie k sviatku.


Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku


 

Špecifikácia

30 cm Výška 30 cm Priemer
EAN: 45972
Kvety: Ruže
Štýl väzby: Moderné kytice - Sweet
Materiál: Živé
Farba: Červená
Príležitosti: Valentín / Z lásky / Výročie
Určenie: Žena / Mama / Babka
Dostupnosť: Skladom

Kytice sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

MP

So službami tejto stránky som nadmieru spokojná, nakoľko mi bez okolkov a s najväčšou ochotou pomohli doslova na poslednú chvíľu zmeniť adresu dodania a kontaktné info, všetko nakoniec klaplo vďaka Vám, ďakujem!!! :)

Martina, Poloma

AH

Spokojnosť nadovšetko!!!! Žijem v zahraničí a len vďaka firmám ako ste vy môžem i na diaľku obdarovať a potešiť svojich blízkych i priateľov. Spoľahlivosť, presnosť a širký výber kvetov či darčekových setov Vás čaká práve na tejto stránke. Všetko je zabalené v darčekových setoch a bezpečne doručené. Určite Vás odporúčim i mojim známym a budem i naďalej objednávať práve cez Vás.

Anna, Hurbanovo

AK

Velmi pekne dakujem,kytica je krásná, urobili ste mi velký radost.Dakujem Prekrásná kytica,nemám slov.Dakujem

Adela, Kravany

MH

Úžasný web, úplné informácie o kyticiach, dokonale čerstvé kvety, profi balenie a doručenie. Nakupujem u nich opakovane. Celá služba je to 21.storočie na Slovensku! Bravó!

Majtalina, Hostie

FB

Profesionalne jednanie aj na infolinke aj u kuriera. Som velmi spokojny a kvety su nadherne.

Filip, Bojnice - Kupele

MT

Nadherna kytica, dorucena cez pol Slovenska. Urcite vyuzijeme aj v buducnosti:). Dakujeme.

Martin, Tvrdosin

ES

Dakujem za dodanie krasnej kytice ️Odporucam ,velka spokojnost ️

Erika, Spisska Nova Ves

MV

Vždy čerstvé a krásne kvietky s láskou zabalené

Martin, Vrutky

JO

Nadherna kytica,donaska nacas,slzicky dojatia. Spokojnost nadovsetko. 100% odporucam.Dakujem velmi pekne.

Jaroslava, Okolicne

BL

Krásne kvety voňavé , svieže presne ako na obrázku priateľku veľmi dojali super fakt len môžem odporučiť aj ochotný personál ďakujem vám za prekvapenie .

Bandžo, Liptovska Luzna

MK

Nadherna orchidea, spokojna mama :-) Sluzby som vyuzila uz zopar krat a kvety kupim znova. Dakujem.

Maria, Kosice-juh

DH

Z pohľadu osoby žijúcej v zahraničí maximálna spokojnosť. Často objednávam mamke kvety takže mám už nejaké skúsenosti. Služby na profesionálnej úrovni a bezproblémovosť hladko a rýchlo. Plusy, ktoré iné firmy nemajú (ako napr. F…a.sk)čím som bola nadmieru spokojná tu, je 1.obdŕžanie emailu, že kvety boli doručené (nemusíte vyvolávať a zisťovať či kvety boli doručené); 2.kytica je reálne taká ako na fotke a stav kvetov ideálny(inde som bola veľmi sklamaná ako kvety úboho vyzerali v skutočnosti pričom boli predražené).Za malý poplatok doručenie do 14 tej hodiny kvety prišli už ráno. Z mojej strany určite budem objednávať cez túto firmu. Jednoznačne odporúčam.

Daniela, Hlohovec

AH

Super spokojná, ako vždy.

Anežka, Hrinova

SL

Krasne kytice, zakazdym sa tazko rozhodujem, ktoru si vybrat. Ozaj velky vyber, rychle dorucenie a objednavka zo zahranicia ziaden problem. Dorucenie vzdy podla planu a bez problemov. Inu web-stranku uz nevyhladavam, automaticky je to kvety.sk Dakujem!

Stanislava, Lucivna

PH

Kvety dorazili, ale od tulipánov by som očakával, že budú nevykvetnute. Takto kytica vydrží sotva pár dní.

Peter, Huncovce

PV

Doručené kvety priniesli veľkú radosť :) Ďakujem.

Peter, Vsetin

SV

Som veľmi spokojny s vašimi službami ale pri poslednej objednávke darcekoveho boxu doslo k poskodeniu. Je mi vsak jasné že problém nastal počas doručenia nie u Vás. Pevne verím že ma podobne drobnosti budú obchadzať. Ďakujem

Sotysotak, Vlkanova

MZ

Kvety sú krásne a doporučene bolo do 24h!

Milan, Zelovce

EN

nádherné tulipánky Ďakujeme... velmi potešili ...

Erika, Nova Bosaca

MV

Krásna kytica aj taštička s venovaním a darčekom hyacintom v kvetináči potešila maminu ďakujem .

Monika, Vysna Pokoradz

KK

Kyticu som objednala poobede a na druhý deň ráno ju mala moja starká v dokonalom stave. Ďakujem veľmi pekne za profesionálne služby.

Katarína, Kalinka

RM

eľká spokokojnosť úprimne chcem poďakovať robite vašími nadhernými kyticami ľudom obrovskú radost. S vašej stranky som objednala uz druhýkrát a osobke ktorej boli kvety doručené uprimne potesili. urcite vyuzijem vaše sluzby aj nabudúce.

Romanka, Mlada Boleslav I

AD

Kvety boli v poriadku doručené do 12 hodiny. Som veľmi spokojná

Anna, Dubrava

LK

radosť dodaná z večera do rána. odporúčam.

Lena, Kunov

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Miriam

Z kytice Nature Kytica eukalyptus, eryngium a craspedia sa dnes bude tešiť Miriam - Dulova Ves

Pavol

Z kytice Sweet červené ruže a hypericum sa dnes bude tešiť Pavol - Kriváň

Kto sa ešte bude tešiť?