Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Duo umelé sukulenty v sklenenom obale



Dekoračné umelé sukulenty - 2 ks v štýlovom sklenenom obale. Vhodná dekorácia interiéru, kúpelní alebo chodieb.


15.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Pondelok 28.04.2025
Osobný odber - Zajtra 26.04.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

15 cm Výška 10 cm Priemer
EAN: 11745
Farba: Zelená

2 x Sukulent v skle

Darčekové sety sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

DN

Opakovane ste nesklamali. Kytica veľmi potešila našu dcéru.

Dagmar, Nova Bana

ZH

Veľmi pekne ďakujeme za nádhernú kyticu, ktorá bola ako dar pre maminku. Určite služby ešte využijeme. :)

Zuzana, Horna Trnavka

MH

Veľmi profesionálny prístup a výborná kvalita. Všetky kytice jedine s Kvety.sk ďakujem vždy velmi poťesia kvety od vás :)

Miroslav, Halic

MT

Kytica je naaaaadherna

Miriam, Turcianske Teplice

AZ

Objednala som si darčekový kôš s venovaním. Prekvapilo ma, že počas zadávania objednávky sa mi zobrazila možnosť získať darček - črepníkový kvet. Potešila som sa, že môžem získať niečo navyše, avšak nakoniec mi nebol kvet doručený. Celkovo som s objednávkou veľmi spokojná, s prevedením aj s rýchlosťou doručenia.

Andrejka, Zelovce

EH

kvalitná služba, opakovane som použila ako zákazník, spokojnosť.

Elena, Hlohovec

LM

objednávam často a vždy sme boli spokojní. A podľa reakcií obdarovaných, oni tiež.

Ladislav, Mlada Boleslav I

DS

Skvelý obchod. Objednané v e-shope, rýchle a bezproblémové doručenie. Určite využijem služby obchodu opätovne. Vrelo odporúčam!!!!

Dominik, Surany

KL

Kvety boli krásne, maminku veľmi potešili až dojali. Táto služba je vynikajúca. Som veľmi rada, že ste Môžem len a len odporučiť.

Katka, Lucivna

PS

Doručenie veľmi rýchle a bez problémov, je spoľahnutie a nikdy nesklamú

Peter, Surany

GZ

Ďakujeme za rýchlu donášku a nádhernú kytičku ️ mamka bola nadšená

Gusto, Zvolen

SC

určite odporúčam, bola som maximálne spokojná

Silvia, Chorvatsky Grob

AR

Viac krát som objednávala z tejto stránky a som veĺmi spokojná. Aj napriek tomu že majú uvedenú hodinu doručenia od do, pokiaĺ som ich poprosila o doručenie v doobedných hodinách, objednávku vybavili. Určite stránku odporúčam.

Andrea, Rozhanovce

JC

Rýchle, spoľahlivé doručenie. Krásna kytica. Ďakujem.

Janka, Cadca

GS

Nadherne a vonave

Ga, Snina

MC

maximálna spokojnosť, kvety kuriér doniesol až do bytu, všetko ok....

Martina, Cadca

PV

Bez problémov.

Peter, Vazec

AM

s kvetmi som urobila prekvapenie a úžasnú radosť. Ďakujem Vám a prajem veľa úspešných dní , hlavne zdravie a pohodu.

Anna, Marianka

MS

Skvelý výber, rýchle doručenie, u mňa voľba č.1 na doručenie kvetov

Michal, Sasova

MT

Veliká spokojnosť...ruže prišli nepoškodené a krásne...ďakujem aj 123 kurier :)

Martin, Trencin

MD

Vyborna sluzba, odporucam. Pri telefonickom spojeni mi pani zmenila datum dorucenia bez problemov a velmi ochotne. Dakujem

Mario, Detvianska Huta

MH

Ďakujem za pomoc pri sprijemneni sviatočnej chvíle v tejto náročnej dobe. Kytica potešila ako vždy :)

Matúš, Horna Poruba

MS

Kytica prisla nadherna, velka spokojnost.

Michal, Solcany

MS

Objednávala som prvý krát, zo Slovenska do Čiech, tak som mala trochu obavy, že aká bude kvalita, ale všetko dopadlo dobre, kvety sa páčili, takže ďakujem. Dobrá komunikácia s obchodom, tovar donesený včas

Monika, Stara Lubovna

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Ivona

Z kytice Nature Kytica eukalyptus sa dnes bude tešiť Ivona - Poriadie

Dominika

Z kytice Sweet farebné tulipány s kamilkami sa dnes bude tešiť Dominika - KOSECA

Kto sa ešte bude tešiť?