Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Darčekový box ružové srdce



Potešte svojich blízkych a darujte im darčekový box v tvare srdca so sladkosťami a dekoračným látkovým srdcom. ... Viac


31.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Pondelok 22.09.2025
Osobný odber - Dnes 19.09.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Popis

Dany lámaná čokoláda

Zmes ručne robených lámaných mliečnych, tmavých a bielych čokolád posypaných rôznymi druhmi ovocia, orechov a sušených plodov

(min. podiel kakaovej sušiny v tmavej čokoláde 55,8%)

(min. podiel kakaovej sušiny v mliečnej čokoláde 33,6%)

(min. podiel kakaovej sušiny v bielej čokoláde 28,1%)

Zloženie:

Kakaové maslo, kakaová masa, cukor, plnotučné sušené mlieko, lieskové orechy, pistácie, mandle, pekanové orechy, karamelizované tekvicové semienka (tekvicové semienka, cukor, med), karamelizované slnečnicové semienka (slnečnicové semienka, cukor, med), jahody, brusnice, maliny, drvený kakaový bôb, kandizovaná pomarančová kôra (pomarančová kôra, glukózovo – fruktózový sirup, cukor, regulátor kyslosti: E330), emulgátor: sojový lecitín, škorica, prírodná vanilková esencia. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom, ideálne pri teplote do + 18 C.

Alergény: MLIEKO, LIESKOVÉ ORECHY, INÉ ORECHY, SOJOVÝ LECITÍN

Hmotnosť 85 g

Priemerné výživové hodnoty

100 g

Energetická hodnota:

2406 kj / 577 kcal

Tuky

49,6 g

z ktorých nasýtené mastné kyseliny

48,5 g

Sacharidy

38,2 g

z toho cukry

22,7 g

Bielkoviny

8,1 g

Soľ

Vláknina                                                

0,00 g

1,4 g

Špecifikácia

20 cm Výška 20 cm Priemer
EAN: 12915
Farba: Ružová

2 x Dany čokoládové lízatko 15g
1 x Dany lámaná čokoláda 85g
1 x Srdiečko vintage
1 x FruChé pomarančová kôra v čokoláde 150g
1 x Box srdce ružové so stuhou 2/3

Darčekové koše sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

AD

Anna, Detva

DL

Kvalitné, chutné a sladké. Dobrý výber položiek v darčekovej krabici.

Denisa, Lúčka

MB

Doručenie rýchle, kvety čerstvé a voňavé, ústretovosť pracovníkov, ochotní a slušní kuriéri. To sa už dnes nevidí všade.

Miroslava, Bratislavaa

HH

Mozem,vrelo doporucit.Kytica nadherna,komunikacia skvela,dorucenie super .

Henrieta, Humenne

AO

Kvety som objednávala k narodeninám pre maminu. Kvet boli uzasne čerstvé, krásne zabalené a ešte aj s darčekom vo vnutri ! velmi malo objednanych kvetov vám príde v krásnych krabici a este aj s vodou Odporúčam !

Alexandra, Okolicne

LB

Velmi super pristup a ochota nesmierna spokojnost.

Lucia, Banska Bystrica 11

JN

Kuriér zásielky 2142483 extrémne ustretový, vyborné doručenie v stanovenom čase. Už len dufam, že došlo to čo malo :D

Jan, Nove Zamky

VC

Kyticu od Kvety.sk odporúčam, bola som veľmi spokojná a obdarovaná oslávenkyňa tiež. Určite to nebola moja posledná objednávka.

Veronika, Cierny Balog

SV

Dakujeme za kvety dorucene mamicke k narodeninam. Kytica bola pekna a cerstva.

Svetlana, Vyskovce Nad Iplom

MO

Objednali sme dve smútočné kytice do BA.Sú krajšie ako na obrázku a oceňujem spôsob balenia...kvety sú krásne a čerstvé.

Marcela, Oreske

BS

Kvety som objednávala už viackrát a nikdy nesklamali! Rýchle doručenie na presný termín a krásne, čerstvé kvety, odporúčam.

Barbora, Snina

VD

Objednané v stredu s termínom doručenia na pondelok. Kvety prišli perfektne zabalené a obdarovanú potešili. Možnosť nahratia vlastnej fotky ako pozdrav. Odporúčam 10/10.

Vladimir, Detvianska Huta

JD

Ďakujem veľmi krásne, skvelý darček, rýchle dodanie

Jan, Dolne Otrokovce

TG

Kytica veľmi pekná, ale pohľadnica vytlačená krivo platforma pre nahrávanie vlastných fotografii je slabá, fotku vo vysokom rozlíšení mi načítavalo bezúspešne. Tak som zvolila nižšiu kvalitu a výsledok nestojí za nič. Ináč veľmi rýchle dodanie a kvety ako na obrazku. Odporúčam dopracovat tento “detail” lebo rozmazana a odfláknutá pohľadnica kazí dojem z ináč prekrásnej kytice. Pripadne kontaktujte zákazníka so žiadosťou o zaslanie lepšej fotografie, keďže aj to venovanie u vás nie je zadarmo.

Titkovanatalia1, Gbelany

MB

Donaska presne podla objednavky a dorucena v naplanovany den.

Martin, Byster

JK

Odporúčam ,sú to naozaj profesionáli.Kvety bezpečne zabalené a hlavne urobili radosť!Načas doručené.Super!

Jan, Kriváň

MM

Kyticka sa velmi pacila. Perfekne zabalena a dorucena. Objdnane zo Švedska. Môzem len doporucit !!! Dakujeme.

Mária, Machalovce

ZB

Vyborny servis a rychlost dorucenia, cerstve kvety, krasna kytica, ktora vyrazila dych, prijemna komunikacia. Len odporucam!

Zuzana, Byster

MH

S kurierskou službou nie som spokojná,platia sa im poplatky. Chápem majú toho veľa ale takto nahadzané krabice a v takom stave,keď sú kvety a k tomu ide o darček,mali by s tým inak zaobchádzať.Inak som s Vami spokojná :)

Martina, Halic

MN

Opakovane som spokojny, nemam, co by som vytkol. Objednam tu opat, ked pride vhodna situacia.

Milan, Nalepkovo

LZ

Mama otvorila krabicu a hneď začala plakať. Kytica je krásna.

Ladislav, Ziar Nad Hronom

EG

Nakoľko som si zo zdravotných dôvodov nemohla ísť osobne uctiť pamiatku úmrtia mojej mamy, využila som túto službu. Mrzí ma len, že mi nevedeli pri telefonickej komunikácii poradiť s dodatočným objednaním kahancov k smútočnému vencu. Ponuku tohto tovaru som našla až po zaplatení objednávky. Chválim však za pomoc s platbou z dôvodu zlyhania servera, ako aj za rýchle dodanie tovaru. Veniec je vraj nádherný, ako na obrázku, aj stuha s nápisom podľa želania, darček (hortenzia) potešil. Musím spomenúť ďalšiu skúsenosť s touto firmou, a to aj ako prijímateľ úžasnej kytice od syna ku Dňu matiek. Kytica bola z rôznofarebných kvetov, ktoré postupne rozkvitali a tešili ma viac ako týždeň. Túto službu odporúčam aj z dôvodu, že kvalita tovaru naozaj zodpovedá cene. Ďakujem, určite túto službu v prípade potreby s dôverou využijem znovu. Eva S. z B.Bystrice

Eva, Gbelany

VL

Ďakujem za promptne vybavenú objednávku. Pomohli ste mi urobiť radosť :) vrelo odporúčam. Veľmi korektna firma.

Veroni, Lipany

EM

Kytica krasnych ruzi, som velmi spokojna po vsetkych strankam, vrelo odporucam.

Elena, Marianka

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Lenka Haringová,

Z kytice Sweet slnečnice a červené ruže sa dnes bude tešiť Lenka Haringová, - Banská Bystrica

Sabína

Z kytice Kvetinová taška Kytica Letana 41 a Prosecco Reya sa dnes bude tešiť Sabína - Trnava

Kto sa ešte bude tešiť?