In Eterno Flower pot rose pink intense S

24 x Získané lupene
24,99

Neuveriteľné štýlová kombinácia! Črepník púdrovej farby a 12 ružových ruží predstavuje dokonalý darček pre všetkých, na ktorých Vám záleží. Trendy flower box je luxusným doplnkom, ktorý skrášli interiér každej obývačky, či kancelárie.

Flower pot je aranžovaný z luxusných tzv. preparovaných kvetov značky In Eterno Vám bude zdobiť Vaše domovy po dlhú dobu.

Predstavte si svet, v ktorom kvety nikdy nezvädnú. Nikdy neprestanú prinášať radosť a šťastie. Celé roky môžete obdivovať ich krásu akoby len teraz vykvitli. Priblížte sa k tomuto svetu vďaka preparovaným kvetom z našej exkluzívnej ponuky kytíc a aranžmánov In Eterno.

Luxusné kvety značky In Eterno Vám vďaka špeciálnej úprave nikdy nezvädnú a ostanú živé ako spomienky, ktoré sa k ním viažu. In Eterno kvety sú vytvárané procesom umiestnenia živých kvetov do prostredia konzervačného roztoku, ktorý však nijako neovplyvňuje vlastnosti kvetov. Tie ostanú krásne farebné, doslova ako živé. Práve proces tvorby, ktorý je svetovou novinkou prináša bezkompromisnú krásu a kvalitu práve Vám, a najmä tomu koho majú kvety potešiť.Výška 16 cm
Šírka 13 cm


Napísali ste nám